Канадський репер, мегапопулярний актор з серіалу "Дивні дива" та легендарний футболіст Мілану – що у них спільного? Про це вам розповість Games24 разом з партнером PIN-UP Ukraine.

Цікаво 5 найазартніших мініігор у "великих" відеоіграх: вибір редакції

Річ у тому, що усі ці знаменитості об'єднані єдиною пристрастю, а ім'я їй Fortnite.

Дрейк

Мабуть, найвідомішим шанувальником гри від Epic Games та People Can Fly є саме цей музикант, бодай одну пісню якого чув, напевно, кожен.

Про любов Дрейка до Фортнайту стало відомо ще у далекому 2018 році. Можна навіть сказати, що артист був в першій когорті геймерів, які розгледіли в грі шалений потенціал, а як зірка світового масштабу він також солідно допоміг проєкту з піаром.

Зокрема, у березні того ж року репер провів спільну трансляцію на Twitch із відомим стрімером Ninja, яка тоді встановила рекорд з онлайну – за їхньою грою в прямому ефірі спостерігало понад 628 тисяч людей.

Дрейк та Ніндзя грають разом: відео

Зважаючи на все це, цілком доречно, що фірмову пісню й танець артиста – Hotline Bling було додано до гри як емоцію.

Але й на цьому його зв'язок зі світом відеоігор не закінчується, адже репер є одним зі співвласників кіберспортивної організації 100 Thieves, яка поміж інших дисциплін, звичайно, має команду і з Fortnite.

Фінн Вулфгард

Один з найперспективніших молодих акторів Голлівуду Фін Вулфгард, він же Майк Вілер із "Дивних див", мабуть, є одним із найбільших фанатів Фортнайту.

Ще кілька років тому Фінн не лише часто писав у твітері про свої подвиги в грі, але й разом зі своїм братом та колегою по акторському цеху Ніком Вулфгардом достатньо регулярно проводив прямі трансляції на Twitch-каналі останнього.

Брати Вулфгарди та їх товариш під час одного зі стрімів / зображення з YouTube

Дует братів був справжнім улюбленцем публіки, а особливо спільноту веселило те, що Фінн є досить "токсичним" геймером, який полюбляє кепкувати над переможеними опонентами.

Отож, якщо ви зустрінете Вулфгарда в грі, готуйтеся до серйозної конкуренції, хоча останнім часом через постійну зайнятість актор все менше приділяє увагу своїй улюбленій забавці.

Златан Ібрагімович

Ось кого ви точно не очікували побачити в цьому списку, правда ж? Проте Златан в чергове доводить, що він майстер в усьому – від футболу та єдиноборств до геймінгу.

З самого дитинства я завжди любив відеоігри. Протягом моєї кар'єри у мене було багато моментів, коли відеоігри ставали моїм рятівником. Я грав у багато різних видів ігор, ставав все більш просунутим і майстерним,
розповідав якось Златан.

Так, кілька років тому футболіст, подібно Вулфгардам, спільно з братом проводив трансляції на Twitch.

Цікавим фактом є те, що у 2017 році Ібрагімович проспонсорував створення мобільної гри про себе коханого – Zlatan Legends.

Трейлер гри Zlatan Legends: відео

Хоча коло ігрових інтересів атлета, як він сам говорив, не обмежується лише королівською битвою, зазвичай Ібрагімович все ж називає своєю улюбленою відеогрою саме Fortnite.