Реліз гри Call of Duty: Vanguard має відбутися вже на початку листопада, а тому представники компанії Activision продовжують активно готувати свою аудиторію до цієї події. Цього разу вони вирішили детальніше розповісти про головних героїв, а також загалом про сюжетну кампанію.

Це цікаво Думки геймерів розділилися: гравець у Deathloop знайшов секрет, на який натякав розробник

Отже, варто розпочати з того, що події нової відеогри розгорнуться в часи Другої світової війни, а якщо точніше, то в момент, коли Берлін опинився у вогні. За сюжетом, представники німецької еліти хочуть створити на його "попелі" Четвертий Рейх (план "Фенікс"). Вони переховуються, а також сформували таємне угрупування, яке очолює головний антагоніст гри – Генріх Фрайзінгер. Гравцям потрібно буде ліквідувати його, а також зупинити відродження нацистської Німеччини.

Спеціально для такої важливої місії була створена особлива група, яку очолив Артур Кінгслі. До її складу також ввійшли наступні бійці: підривник Лукас Ріггс, снайперка Поліна Петрова, льотчик Вейд Джексон, а також Річард Вебб – заступник командувача. Тобто розробники зі Sledgehammer Games планують показати "народження" військ спеціального призначення, які неодноразово з'являлися в іграх цієї серії. З цікавого ще варто відзначити, що в трейлері можна дізнатися деяку нову інформацію про головних героїв, а також побачити різноманітні локації, які з'являться у відеогрі.

Сюжетний трейлер відеогри Call of Duty: Vanguard: відео