Як і очікувалося, Resident Evil 4 була помітна на останньому заході Resident Evil Showcase. Capcom надала шанувальникам багато захопливих нових кадрів для перегляду.

Читайте також Футбол заради перемоги: PIN-UP Ukraine підтримала благодійний матч в Одесі

Ремейк Resident Evil 4

Новий ігровий трейлер ремейку Resident Evil 4 розпочався з того, що головний герой Леон Кеннеді входить у будинок селянина з самого початку гри, як це було в оригіналі. Однак швидко стає зрозуміло, що будинок у ремейку Resident Evil 4 сильно відрізняється від того, який фанати можуть пам'ятати.

Він більший, брудніший і загалом зроблений так, щоб виглядати моторошно. Цього разу Леону доводиться піти в підвал, щоб дослідити будинок, і саме там він б'ється з першим зараженим жителем села, а не прямо на першому поверсі, як це було в оригінальній версії гри.

Далі геймплей переходить до відомої сцени села з оригінальної Resident Evil 4, де Леону доводиться відразу протистояти зграї жителів села. Саме тут шанувальники можуть побачити, що в героя все ще є його характерні атаки рукопашного бою, включно з нищівним ударом з розвороту.

Ремейк Resident Evil 4: дивіться відео

У ремейку Resident Evil 4 Леон може вбивати ворогів за допомогою жорстоких рукопашних атак за допомогою свого ножа так, як це було неможливим в оригінальній версії. Крім того, Леон може парирувати своїм ножем, щоб відбити атаки ворога.

Зустріч Леона з доктором Сальвадором цього разу, здається, має додаткові зморшки: Сальвадор за допомогою бензопили зрізав ешафот і перегородив шлях. Треба уявити, що це ускладнить цю частину гри, оскільки у Леона буде менше місця для бігу.

Ремейк Resident Evil 4, схоже, віддасть данину поваги оригінальній грі, не лякаючись трохи розширити її горизонти. Чи витримає він високу планку, встановлену оригінальним випуском, побачимо згодом. Шанувальники дізнаються дату виходу ремейку Resident Evil 4 у 2023 році.