У Call of Duty: Warzone неважливо, скільки вам років, важливо лише те – наскільки ви майстерні. Спершу це довела 56-річна стрімерка TacticalGramma, а тепер і Papa з Twitch-каналу "FatherSonGaming".

Важливо PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Дует батька та сина уже багато років стрімить разом на Twitch, зокрема геймери полюбили проводити час у Warzone і з моменту випуску гри здобули багато спільних перемог.

Однак, Papa вирішив, що настав час "вийти з тіні" сина та показати, що він і без нього зможе здобути звитягу на полях Кальдери. На все про все у дідуся пішло 11 днів та 63 матчі й ось 64 став тріумфальним.

Момент тріумфу

Обидва геймери емоційно відреагували на розв'язку гри, але потому дідусь вразив всіх тим, що ще й мав заготовану промову, щоб віддячити відданим глядачам за підтримку.

Перш за все, я хотів би подякувати всім, хто спостерігав за цією мандрівкою, це був непростий, але чудовий шлях. Було багато злетів і падінь, я багато чого навчився у себе та своїх товаришів по команді, щоб прагнути бути кращими та вчитися на поразках, — сказав Papa.

Він також подякував синові за підтримку, а також не забув глядачів, яких називає "нацією", сказавши, що вони "хотіли цієї перемоги так само сильно", як і він, хоча ця репліка була частково перервана, оскільки стрімер ледь зумів стримати сльози.

Я завжди буду вдячний вам, хлопці, що були й будете зі мною, ще раз дякую всім, — завершив він.

Емоційна промова дідуся-геймера