Під час подкасту Friends Per Second, креативний директор Remedy Enterteinment Сем Лейк розповів, що один з улюблених відрізків багатьох геймерів майже видалили з фінальної версії гри.

Варте уваги PIN-UP Foundation допоміг облаштувати хаб для дітей, які постраждали від війни

Однією з найбільш обговорюваних сцен Alan Wake 2 став моторошний і водночас захопливий мюзикл, який очікує на гравців під час проходження четвертої місії.

Геймери залишилися просто в захваті від такого чудернацького водевілю та зійшлися в думці, що ця сцена ніщо інше як чисте мистецтво.

Той самий мюзикл: дивитися відео

Однак виявилося, що ця шикарна секвенція могла й не потрапити до гри.

Було дуже, дуже важко створити мюзикл з кількох причин. Було багато зустрічей (де люди казали – ред.): "Давай, нам потрібно вирізати це". Я сказав: "Абсолютно ні, ми не будемо це вирізати", – розповідає Сем Лейк.

Поділився своїми спогадами про важкий етап сумнівів й інший розробник – Кайл Роулі, який не був впевнений чи підходить подібний креатив для жанру сурвайвал-горору та переймався тим як буде виглядати геймплей під час цієї секвенції.

Також за словами розробників великим фактором у прийнятті рішення стало те, що актор Метью Поретта, який і зіграв письменника Алана Вейка, має чудовий голос та співоче минуле, отож активно просував цю ідею серед колег.

Так чи інакше, сцена потрапила в проєкт на радість величезної кількості геймерів, а сама Alan Wake 2 отримала настільки схвальні оцінки та відгуки як геймерів, так і критиків, що тепер серйозно претендує на звання найкращої гри 2023 року.