Чутки про GTA 6 ходять вже багато років, але чимало інсайдерів очікують, що вона нарешті буде анонсована до кінця 2023 року і, схоже, це дійсно може статися.

Варте уваги PIN-UP Foundation допоміг вивезти за кордон українців, які через війну втратили домівки

8 листопада Take-Two Interactive опублікує фінансові результати за другий квартал 2024 фінансового року, і експерти очікують, що напередодні цього відбудеться анонс GTA 6.

Як розповідає MSN, аналітик Raymond James – Ендрю Марок прогнозує ріст ціни на акції Take-Two Interactive саме через цю довгоочікувану подію.

Марок стверджує, що очікування материнської компанії Rockstar – Take-Two, прогнозують, що її чисті прибутки зростуть до 8 мільярдів доларів у 2025 фінансовому році, що є ознакою того, що GTA 6 буде випущено.

Він також пояснив, що інформація про реліз GTA 6 "повинна усунути найбільш помітну точку невизначеності щодо фінансової траєкторії" та додав, що вважає, що наступна частина культової серії з'явиться ближче до зимових свят 2024 року.

Звичайно, цю інформацію слід сприймати з недовірою, поки Rockstar не зробить жодних офіційних заяв, однак мільйони геймерів були б зовсім не проти, якби це виявилось правдою.