Показаний ролик не містить жодного ігрового процесу, а лише слугує рекламою, знятою з живим актором і на реальній локації, передають Games 24.

Дивіться також Великі можливості: Ubisoft уперше показала реальний ґеймплей Assassin's Creed Shadows

Що ми знаємо про Anno 117

У той час як більшість ігор серії Anno відбувалися в європейську епоху Великих географічних відкриттів або близько до неї, і була навіть пара ігор у науково-фантастичному майбутньому, майбутня гра поверне нас у набагато більш ранній період історії.

Anno 117: Pax Romana дозволить гравцям перевтілитися в римського правителя, що керує провінцією в Лаціумі, що на території сучасної Італії, або кельтським племенем на території нинішньої Великої Британії. У кожній з локацій перед гравцями постануть власні типи завдань і викликів, які потрібно буде долати. Ви будуватимете місто на свій розсуд, керуючи всім, від акведуків до битв у вашому колізеї, будете поширювати римську культуру або переймати кельтські традиції, якщо забажаєте.

Тизер Anno 117: Pax Romana: відео

За розробкою стоїть студія Ubisoft Mainz, яка раніше створила Anno 1800.

Гравці досліджуватимуть величезну мультикультурну територію під владою імперії та візьмуть на себе роль губернатора, якому доручено управляти витратами на підтримання миру,
– кажуть розробники.

Нова частина матиме свіжу графіку, але з тим же стилем і атмосферою, що й у попередніх іграх. Звичайно, повертаються системи управління містом і глибокої заплутаної економіки, а також дипломатія і військові аспекти.

Ось, що пише студія у своєму анонсі: "Ми дуже раді нарешті представити Anno, натхненну Римською імперією. Це не тільки найбільший стрибок у часі, який ми коли-небудь робили, але й відкриває перед нами безліч можливостей перенести ігровий процес Anno в абсолютно нову епоху, а також представити гравцям багато нового контенту для дослідження. Ми втілимо мрію, на яку чекають мільйони гравців стратегій: керуючи однією з найбільш знакових стародавніх імперій, ми вийдемо за рамки цього і змінимо уявлення про Римську імперію в іграх".

Як зрозуміло з назви, події відбуватимуться у 117 році нашої ери.

Anno 117: Pax Romana вийде на ПК, а також на PlayStation 5 та Xbox Series X/S десь у 2025 році.