Assassin's Creed Mirage повертає серію ігор до її витоків, оскільки більше уваги приділятиме стелсу та паркуру. Хоча поки немає встановленої дати релізу, гру планують запустити наступного року.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Подарунки до Assassin's Creed Mirage

Колекційне видання Assassin`s Creed Mirage містить кілька захопливих "смаколиків". У комплект до базової гри також входить одяг, натхненний Принцом Персії, футляр зі сталевою книгою, картою Багдада, цифрова та фізична версії саундтреку та артбуку та іншими предметами.

Зокрема, на ньому є 32-сантиметрова фігурка головного героя Басіма з нанесеним на неї текстом.

Користувач на ім'я chrischris1541 опублікував допис у субредіті Assassin's Creed з питанням, чи перекладали текст інші. У відопвідь користувач з іменем BIG0H стверджує, що походить з Кувейту, тож може перекласти текст на статуї Assassin's Creed Mirage англійською мовою.

Фанати пишуть, що це перекладається як "З темряви прийди до світла" або "З темряви вийшов на світло". Також є версія, що це перекладається як "з темряви – назовні до світла", інші шанувальники також пропонують схожі фрази.

Цікаво також, що пасхалку розробники зашифрували й у логотип Assassin's Creed Mirage. Фанати також вже здогадалися, про що мова.

Особливості Assassin's Creed Mirage

Крім повернення до витоків серії, Assassin's Creed Mirage не матиме жодних сучасних сегментів для гри. У цій грі Ubisoft вирішила повністю зосередитися на історії та минулому Басіма.

Природно, що гравці все ще перебувають у Анімусі, але в ньому не буде жодних сучасних послідовностей, які можна відтворити.