Ubisoft розкрила більше подробиць про Assassin's Creed Mirage на нещодавньому заході Ubisoft Forward September. Там також розкрили ключові подробиці про ігри, які вийдуть після неї.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Пасхалка в логотипі Assassin's Creed Mirage

Як розповів віцепрезидент редакції Ubisoft Фаузі Месмар у твітері, логотип Assassin's Creed Mirage приховує цікаву пасхалку.

Логотип фактично утворений арабською каліграфією, яка означає "прихований". Це працює як розумне посилання на "Прихованих" – попередників Братства асасинів, яких можна зустріти в попередніх іграх Ubisoft.

Хоча це лише маленька деталь, логотип для Assassin's Creed Mirage вміло інтегрує налаштування гри, а також натякає на її історію.

Роки становлення Братства асасинів були в центрі уваги нових ігор Ubisoft Assassin's Creed, і хоча в цьому останньому спінофі група все ще відома як "Приховані", повернення білих костюмів і прихованих клинків повертає більш знайоме зображення.

Assassin's Creed Mirage

Дія майбутньої Assassin's Creed Mirage відбувається в Багдаді кінця дев'ятого століття. Гравці гратимуть молодого асасина Басіма – антагоніста з попередньої гри Assassin's Creed Valhalla.

Басім народився та виріс під час Близькосхідного халіфату Аббасидів. Mirage перенесе гравців до Багдада під час Анархії в Самаррі 860 – 870 років – періоду нестабільності.

Трейлер Assassin's Creed Mirage від Ubisoft остаточно сигналізує про повернення до витоків серії з такими елементами ігрового процесу, як стелс і погоні на даху, які знову вводяться в серію.

Трейлер Assassin's Creed Mirage: дивіться відео