Зі значною зосередженістю на історії серії розвиток персонажа та передісторії Басіма має першочергове значення для Assassin's Creed Mirage. Втім, значну частину історії Басіма формують ті, з ким він зустрічається в Багдаді.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Найважливіший персонаж

Розповідаючи про найважливіших героїв в історії Басіма, режисерка Assassin's Creed Mirage Сара Больє зупинилася на одному зі своїх улюблених – Алі.

Алі є лідером того, що називається Занджським повстанням. Це велика історична подія, яку ми хотіли відобразити в грі. Він був лідером цього повстання, і він матиме величезний вплив на Басіма,
– розповіла режисерка.

Вона підкреслила, що еволюція головного дійового персонажа будується на еволюції всіх персонажів довкола нього. Один з них (і дуже харизматичний) саме Алі.

"Працюючи з цими історичними особами, у яких уже є написана історія, ми хочемо поважати її якомога більше, і ми хочемо, щоб гравець відчув, що насправді для Басіма означало зустрітися з цим персонажем, і який величезний вплив він мав на нього", – пояснила Сара Больє.

Алі ібн МухаммедПерсонаж, якого має на увазі Сара Больє – це Алі ібн Мухаммед, людина з дев'ятого століття, яка відіграла важливу історичну роль у повстанні, яке тривало понад десять років.

Невідомо, наскільки Повстання Занджа буде залучено до загальної історії гри – події гри починаються у 861 році, тоді як Повстання Занджа почалося у 869 році.

Хоча сама подія може не з'являтися в історії Assassin’s Creed Mirage, вона була однією з з найважливіших подій кінця 9 століття.

Assassin's Creed Mirage

  • Дія майбутньої Assassin's Creed Mirage відбувається в Багдаді кінця дев'ятого століття. Гравці гратимуть молодого асасина Басіма – антагоніста з попередньої гри Assassin's Creed Valhalla.
  • Басім народився та виріс під час Близькосхідного халіфату Аббасидів. Mirage перенесе гравців до Багдада під час Анархії в Самаррі 860 – 870 років – періоду нестабільності.