Реагуючи на інформацію, що наприкінці серпня, з'явилася на просторах інтернету, компанія була змушена завчасно представити Assassin's Creed Mirage. Більш широка презентація, як і планувалося, відбудеться 10 вересня.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Assassin's Creed Mirage

Ubisoft вперше показала зображення AC Mirage. На ньому зображений Басім Ібн Ішак (Basim Ibn Ishaq), який був одним з основних персонажів у поки що останній грі франшизи, Assassin's Creed Valhalla.

Як раніше заявляли інсайдери, історія розвиватиметься у Багдаді в 860 – 870 роках нашої ери. Тобто до того, як Басім прибуде до Норвегії, і познайомиться з Ейвор Варінсдоттір (Eivor Varinsdottir).

Більше інформації про гру Ubisoft обіцяє надати під час запланованої конференції 10 вересня. Також на ній компанія розкаже про свої інші майбутні ігрові проєкти.

Як уже раніше заявляли інсайдери, гра Assassin's Creed Mirage вийде у світ вже навесні 2023 року.

Франшиза Assassin's Creed

  • Сюжет ігор Assassin's Creed зосереджений на криптоісторії, згідно з якою головні історичні події зумовлені протистоянням двох таємних товариств: вільнодумних асасинів і авторитарних тамплієрів.
  • Серія ігор відома нам з 2007 року, коли світ побачив оригінальну гру франшизи – Assassin's Creed. Загалом за 15 років у світ вийшли 12 частин основної серії відеогри, останньою з яких – Assassin's Creed Valhalla у 2020 році.