Інформацію щодо назви та деякі деталі про продовження франшизи Assassin's Creed опублікували ютуб-блогер j0nathan, а також інсайдер індустрії Джейсон Шраєр. Планується, що продовження серії буде своєрідним поверненням до її витоків.

Цікаво Rockstar може невдовзі представити GTA 6: ЗМІ помітили натяки

Офіційне представлення Assassin's Creed Mirage від компанії Ubisoft заплановане на вересень цього року. Та окремі деталі стали відомі вже зараз. Як стверджують обидва інсайдери, гра вийде в широкі маси вже навесні 2023 року.

Assassin's Creed Mirage

В Assassin's Creed Mirage, імовірно, гравці виступлять у ролі Басіма, а дія відбуватиметься в Багдаді під час анархії, періоду насильства та нестабільності між 860 і 870 роками.

Повідомляється, що гра повернеться до основ першої гри Assassin's Creed Assassin's, зосередившись на прихованості та вбивствах в історичному мегаполісі.

Франшиза Assassin's Creed

  • Assassin's Creed – це серія мультиплатформових відеоігор жанру пригодницького бойовика, які видає французька компанія Ubisoft.
  • Сюжет ігор Assassin's Creed зосереджений на криптоісторії, згідно з якою головні історичні події зумовлені протистоянням двох таємних товариств: вільнодумних асасинів і авторитарних тамплієрів.
  • Серія ігор відома нам з 2007 року, коли світ побачив оригінальну гру франшизи – Assassin's Creed. Загалом за 15 років у світ вийшли 12 частин основної серії відеогри, останньою з яких – Assassin's Creed Valhalla у 2020 році.