Натяки на те, що невдовзі виробник може оголосити щось про вихід гри пов'язані з попередженнями щодо порушення авторських прав, нещодавно розісланих Rockstar. Інформацію в ігровій індустрії очікують у найближчі кілька тижнів.

Цікаво Розпродаж в Epic Games Store та знижки у Steam й PS Store: кращі пропозиції прямо зараз

Можливі натяки Rockstar

Компанія Rockstar нещодавно розіслала серію попереджень, які стосуються можливого порушення авторських прав щодо серії ігор GTA.

Зокрема, такі попередження стосуються онлайн-творців різноманітних модифікаційстарих ігор з цієї серії, а також творця серіалу за мотивами гри. Тож їх довелося видалити з публічного доступу.

Ще один показовий момент – відтепер модератори офіційного Twitch-каналу Rockstar Games блокують і не публікують будь-які згадки "GTA 6" або "GTA VI".

Це ж уже було

Rockstar і Take-Two зробили майже те ж саме напередодні випуску GTA: The Trilogy наприкінці 2021 року. Тоді незадовго вони оголосили цілу низку попереджень щодо авторських прав щодо модифікацій GTA 3, GTA 4, і Vice City.

В ігровій індустрії припускають, що таким чином Rockstar Games намагається зачистити інформаційне поле, аби нічого не завадило презентувати нову гру серії.

Якою може бути GTA 6:

  • Компанія Rockstar винесла попередження щодо авторських прав одному з творців серіалу, в основі якого сюжети з GTA 1 і 2, а також популярному модифікатору GTA 5 Люку Россу.
  • Досвідчені геймери припускають: це може означати, що саме з сюжетами цих трьох ігор з серії GTA 6 буде найбільш тісно пов'язаною.