У новому тизері Assassin's Creed Mirage розробники повідомили, що у проєкт повернеться давно забута механіка, що востаннє з'являлася в іграх серії понад десять років тому.

Важливо PIN-UP Ukraine сплатила понад 1 мільярд гривень до держбюджету за пів року

Одяг та спорядження персонажів у Assassin's Creed змінювалися протягом багатьох років, адже сюжет серії пройшов через різні історичні епохи.

Однак ключовою деталлю є те, що старих іграх, особливо в тих Assassin's Creed, у яких фігурував Еціо Аудіторе, не було жодних скінів з "сезонних пропусків" чи спорядження з внутрішньоігрового магазину.

В Assassin’s Creed 2 і Brotherhood Ubisoft представила єдину на той час функцію кастомізації персонажа – фарбування одягу, що швидко завоювало популярність серед шанувальників, але чомусь не стало частиною наступних ігор.

І ось більш як 10 років потому у дописі в Twitter офіційний профіль Assassin's Creed Mirage опублікував відео, яке повідомляє про повернення популярної механіки.

Ролик також дав уявлення про різні відтінки, з яких гравці зможуть обрати улюблений, щоб зробити свій ігровий процес більш персоналізованим.

Анонс Assassin's Creed Mirage: дивитися відео

Крім того, також стало відомо, що Басім – головний герой гри – матиме різні сети спорядження відповідно до етапів його навчання асасинській справі.

У цілому розробники обіцяють, що Mirage поверне серію до першоджерел та відмовиться від деяких RPG елементів на користь стелсу, лінійності та сюжету.