Уже наступного місяця має відбутися реліз Horizon Forbidden West, а тому й недивно, що розробники зі студії Guerrilla Games зараз готують свою аудиторію до цієї події. Минулого тижня вони поділилися інформацією про роботів з їхньої відеогри, а цього разу розповіли про різноманітні племена.

До теми Бабуїни, кабани та плезіозаври: автори Horizon Forbidden West розповіли про всіх нових роботів

Одразу ж варто відзначити, що автори підготували трейлер на цю тему, а також невеликий текстовий матеріал з новими фотографіями. Розробники розповіли, що головній героїні потрібно буде зіштовхнутися з представниками різноманітних племен. А в трейлері вони згадали про такі:

  • Озерам – плем'я, яке проживає на сході та володіє прикордонними територіями.
  • Карха – плем'я, яке ретельно охороняє свої території. Також його представники остерігаються того, що приховано на заході.
  • Утару – мирне плем'я, яке намагається піснями зцілити землю від червоної хвороби.
  • Тенакт – войовниче плем'я, яке тривалий час складалося з трьох розрізнених кланів. Але в певний момент вони об'єдналися через небезпеку з боку представників наступного племені.
  • Регалли – повстанці, які навчилися підкорювати роботів. Останніх вони використовують для досягнення своїх цілей.

Horizon Forbidden West / Фото з PlayStation Blog

Також головна героїня згадує про ще одне дуже сильне плем'я, яке проживає на заході та займається пошуком різноманітних секретів. Щоправда, точної інформації про його представників немає, а дізналася вона про них з чуток.

Horizon Forbidden West / Фото з PlayStation Blog

Також розробники показали, який вигляд мають представники цих племен та їхні поселення. З цікавого ще можна відзначити появу робота, який одночасно схожий на буйвола та трицератопса.

Новий трейлер відеогри Horizon Forbidden West: відео