Урзикстан, представлений під час жовтневої події Call of Duty: NEXT, є новою картою Battle Royale, яка з'явиться у Warzone. За словами тестувальників раннього доступу, ця свіжа мапа може стати довгоочікуваним випуском, відроджуючи традиції оригінальної карти Верданськ.

Також цікаво Зведуть вас із розуму: 10 найскладніших відеоігор усіх часів

Нова карта в Call of Duty: Warzone

Хоча розробники залишають у таємниці точну дату цього оновлення, вони оголосили, що Urzikstan вийде "одразу після" глобального запуску Modern Warfare 10 листопада. Тож варто очікувати, що нова карта з'явиться вже на початку грудня 2023 року.

Нова карта в Warzone має радянський дизайн і переваги функцій, що дозволяють рухатися. Деякі приклади: горизонтальні зіплайни, доступні транспортні засоби та щільніші міські структури, які пропонують швидшу навігацію.

У цій новій зоні висадки гравці можуть керувати потягом, отримати доступ до секретної підземної зони та битися в класичних матчах ГУЛАГу 1 на 1 без джаггернаутів.

Трейлер нової мапи Урзікстан: дивіться відео

Загалом нова мапа пропонує цілу низку змін:

  • Контракти легше знайти. Зовсім новий предмет під назвою "Ноутбук" допоможе гравцям Warzone їх шукати.
  • Швидший рух по колу. Щільність Урзикстану дозволяє створити більш динамічні газові кола, що додає загального екшену.
  • ГУЛАГ матиме громадські заходи. Замість захоплення прапора посередині опускатиметься зіплайн, що дозволить одному гравцеві вийти з кімнати. Будуть також заходи, такі як Cash Grab, які винагороджують тих, хто пережив ГУЛАГ, додатковими грошима.
  • Гра в Урзікстані відбуватиметься в режимі "Пограбування". Однак гравці також зможуть грати на острові Вондел і Ашіка в режимах "Королівська битва" та "Відродження".