Маріо, Пак-Мен, Сонік – якби потрібно було скласти пантеон богів початкової ери ігропрому він би, скоріше за все, виглядав саме так. Попри те, що ці піксельні герої довгі роки є улюбленцями мільйонів геймерів та шанувальників попкультури, у них все ще залишаються таємниці, проте сьогодні на одну з них стало менше.

Цікаво Розробник оригінальної Grand Theft Auto розповів як у грі з'явилися танки

У незліченних іграх франшизи за останні 30 років їжак Сонік і його помічники мандрували різноманітними барвистими світами, намагаючись перешкодити планам злого доктора Еггмана. У своїх пригодах герої стрибали через калюжі розпеченої лави, каталися на сноуборді крижаними схилами та навіть літали у порожнечу космосу.

Здавалося б для "синьої блискавки" немає нічого неможливого, однак одна перешкода залишалася його прокляттям протягом усієї історії серії – вода.

Починаючи з класичної "Sonic The Hedgehog" випущеної у 1991 році, гравці практично в кожній грі серії стикалися принаймні з одним рівнем з водоймами, який виявлявся одним із найскладніших через те, що Сонік міг пересуватися лише торкаючись дна ногами та тонув, як камінь, тільки-но забарившись дістатися до наступної "кульки" повітря, щоб поповнити запаси кисню.

Еволюція відносин Соніка та води (спойлер: він тоне завжди)


Роками фанати серії замислювалися над тим чим зумовлена така особливість їх улюбленця, адже у дикій природі справжні їжаки не лише швидко бігають, як їхній синій родич, але також є чудовими плавцями. Відповідь виявилася до болю простою.

Раніше цього тижня один із творців Соніка Юдзі Нака завітав у твітер, щоб відповісти на питання про таку поведінку героя раз і назавжди. Виявилося, що Сонік не вміє плавати тому, що Юдзі та його команда, коли створювали концепцію персонажа, думали, що справжні їжаки також не вміють цього робити.

Згодом, після відвідування притулку для їжаків у Німеччині, Нака дізнався про свою помилку, але вирішив, що Сонік все одно не вмітиме плавати, оскільки геймдизайнеру здалося, що було б краще, якби його надзвичайно хоробрий, надшвидкий герой мав хоч якийсь недолік, щось у чому "він слабкий як персонаж".

Вкотре подивитися на стосунки Соніка з водою, скоріше за все, можна буде уже 8 листопада 2022 року, адже саме на цей день запланований вихід нової частини франшизи – Sonic Frontiers.