Apex Legends – одна з найпопулярніших ігор у світі за кількістю гравців, яка до того ж приваблює аудиторію будь-якого віку.

Цікаво PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Ми вже розповідали як 56-річний стрімер шокував мережу своєю майстерністю, тепер прийшла черга чотирирічного хлопчика, який попри молодий вік уже здатний "закерити" свою команду до перемоги.

Apex Legends – досить складна гра, де є багато речей, яких гравець повинен навчитися, щоб досягти успіху, адже щоб перемогти мало просто стріляти краще, ніж ваш суперник.

Чотирирічний геймер, на ім'я Остін, який грає за Crypto (одну з найскладніших легенд у грі), зміг правильно використати свої знання та навички, щоб принести своїй команді видовищну перемогу.

Геймер не просто влучно стріляє, але й грамотно обігрує наявність дверей, керує своїм інвентарем і навіть міняє щити, щоб забезпечити собі найкращі шанси на перемогу.

Кумедне відео в мережу виклав батько Остіна, якого також можна почути на задньому плані, коли він дає синові кілька ключових порад та підказки про те, де знаходиться ворог.

Не факт, що хлопчина стане кіберспортсменом чи стрімером, проте якщо він все ж обере цей шлях, то з впевненістю можна сказати, що його очікуватиме успіх, адже всього за 18 годин відеофіксація його звитяги набрала понад 23 тисячі лайків та більш як 1800 коментарів.