Новий рівень графіки

Відео, опубліковані на YouTube, показують дивовижну фотореалістичність графіки в популярній грі від CDPR. Вона досягається кількома модами, такими як Nova LUT від theCyanideX, HD Reworked Project від HalkHogan та спеціальний фотореалістичний Reshade.

Дивіться також Нова частина легендарної Fable отримала приблизну дату релізу

Перше, на що можна звернути увагу, це новий вигляд автомобілів, надаючи їм більшої реалістичності.

Тут застосований мод Nova LUT в парі з відеокартою RTX 4090, ReSTIR GI Path Tracing, DLSS 3.5 та зміненою основною грою Cyberpunk 2077 HD Reworked Project від HalkHogan: відео 8K

NextGen Dreams також поділилися відеороликом з Cyberpunk 2077, що демонструє ще один фотореалістичний погляд на візуальну складову гри, а також ігровий мод Unrecord, натхненний однойменною грою на Unreal Engine 5.

Cyberpunk 2077 з ігровим модом Unrecord: відео

Ця демонстрація зосереджена на боях і стелс-режимі. Графіка стала можливою завдяки DLSS 3.5, ReShade та AITrack та відеокарті RTX 4090.

Використані графічні модифікації:

  • Unrecord Bodycam Reshade, який поки що не можна ніде завантажити.
  • Nova LUT Original від theCyanideX
  • Перероблений Cyberpunk 2077 HD від HalkHogan.
  • Також використані моди для камери: занурення від першої особи та розблокований FOV (field of view або поле зору).

Cyberpunk 2077 доступна на ПК, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S та Xbox One по всьому світу, в тому числі й в Україні. Розробники не так давно випустили доповнення Phantom Liberty та оновлення 2.0, яке докорінно змінило гру завдяки переробці системи прогресу та деяким новим можливостям.