Dune: Awakening представили ​​під час шоу Opening Night Live на Gamescom 23 серпня. За жанром це MMO з відкритим світом на виживання.

Цікаво Стрімер Minecraft витратив 526 днів на встановлення рекорду: яке досягнення йому підкорилося

Dune: Awakening

Згідно з релізом, майбутня відеогра поєднує жорсткість і креативність ігор на виживання з соціальною інтерактивністю масштабних багатокористувацьких ігор.

Підніміться від виживання до домінування у величезному Арракісі, який поділяють тисячі гравців. Відправляйтеся в незнайомі сектори та першими відкривайте таємниці й багатства, перш ніж шторми Коріоліса знову пересунуть піски й змінять ландшафт,
– закликають розробники.

Сюжет пропонує геймерам рятуватися від гігантських піщаних черв’яків, розбудувати свій дім від маленького притулку до могутньої бази та мандрівки широкими дюнами.

Перший тизер-трейлер гри Dune: Awakening – дивіться відео

Коментуючи тизер гри, генеральний директор Funcom Руі Кашаї висловив бажання продовжувати розширювати межі в жанрі ММО.

"У Dune: Awakening ми поєднуємо жанри виживання та MMO, щоб створити щось справді унікальне та амбітне у всесвіті, яким ми всі так захоплені", – заявив Кашаї.

"Дюна"

  • У 2021 році на широких екранах з'явився фільм Дені Вільнева за мотивами роману Френка Герберта "Дюна". Пригоди на пустельній планеті Арракіс одразу припали до душі глядачам.
  • За сюжетом, головний герой Пол, перебуваючи на небезпечній планеті, повинен забезпечити постачання "прянощів" – речовини, що необхідна для навігації космічних польотів.
  • Фільм з бюджетом у 165 мільйонів доларів отримав касові збори на понад 400 мільйонів.