Частіше за все затяті гравці Minecraft полюбляють відтворювати в грі різноманітні урбаністичні проєкти – міста, будівлі чи тому подібне. Проте наш сьогоднішній герой, очевидно, більше тяжіє до природи, аніж до кам'яних джунглів, і саме тому власноруч створив дивовижний ландшафт у кубічному світі улюбленої гри.

Цікаво Гравець витратив 3 роки на будівництво мегаполісу в Minecraft – дивовижні фото

У це складно повірити, але зображення, які ви побачите нижче, створені в Minecraft, а не зняті в реальному світі професійним фотографом. До того ж це всього лише частина масштабного проєкту зі створення реалістичного ландшафту, який пропонує нам 16 квадратних кілометрів різноманітної топографії.

Амбітний проєкт містить 4 великі континенти з різним ландшафтом на кшталт: пустель, гір, боліт і лісів. Мапа отримала назву "Kythor", і була побудована протягом двох місяців кропіткої роботи з використанням сторонніх програм: World Machine і World Painter.

Я навмисно зробив цю карту з великими відкритими просторами для будівництва. Це не найдеталізованіша карта, яку я коли-небудь робив, оскільки я сподіваюся, що вона послужить хорошим "фоном" для великих будівель, – розповів творець проєкту.

Різноманіття ландшафтів на карті Kythor / зображення з planetminecraft.com

Таким чином геймер закликав фанатів гри завантажувати собі цю мапу, щоб на власні очі переконатися у дивовижності виконаної роботи та доповнити величезний світ уже своїм креативом. Ви можете завантажити карту за допомогою порталу Planet Minecraft. Вона доступна для Java Edition і сумісна з будь-якою поточною версією гри.