Кілька місяців тому відбулася презентація нового ігрового рушія від Epic Games – Unreal Engine 5. Майже одночасно з цією подією він також вийшов у дочасний доступ, а всі охочі отримали можливість "погратися" з цим інструментом.

До теми У стилістиці GTA: ентузіаст спробував оновити екран завантаження CS:GO – відео

Цікаво, що за ці кілька місяців розробники вже встигли створити чимало робіт на цьому ігровому рушії, хоча, зрозуміло, що про серйозні проєкти поки не йдеться. Саме за подібну роботу взялися й ентузіасти з ютуб-каналу A R E Z. Вони вирішили "перенести" на ігровий рушій Unreal Engine 5 одразу дві класичні мапи з відеогри Counter-Strike: Global Offensive: Dust 2 та Inferno.

Ентузіасти добряче попрацювали, а ці локації дійсно стали виглядати набагато краще (реалістичніше). Щоправда, є у їхній роботі й одна проблема, яку відзначило чимало користувачів – контраст. Хоча загалом геймерам сподобалися такі версії цих мап, а оригінальний запис вже зібрав майже 20 тисяч переглядів. Також варто відзначити, що в описі до відео можна знайти посилання для завантаження цих мап.

Щоправда, навряд чи щось подібне можна буде побачити у грі CS:GO, навіть після потенційного "переїзду" на новий ігровий рушій (Source 2). Для цього розробникам потрібно буде підняти мінімальні системні вимоги гри, а через це вони можуть втратити частину аудиторії. Тому дуже ймовірно, що гра CS:GO не особливо зміниться після "переїзду" на Source 2.

Класичні мапи з CS:GO на ігровому рушії Unreal Engine 5 – відео