Знищити усіх ворогів в раунді – головне завдання у шутері Valorant, де геймери грають один проти одного у командах по 5 людей. Проте іноді майстерності одного гравця вистачає, щоб впоратися із цим самотужки.

Дивовижно Таким може бути STALKER 2 – ентузіасти створили надреалістичний ліс на Unreal Engine 5

Будь-хто, знайомий зі змагальними іграми на кшталт Валоранту чи того ж CS: GO розуміє всю прекрасність такої події як "ейс" і вони, звісно, бувають найрізноманітніших ґатунків. Наш сьогоднішній герой – маловідомий стрімер Valorant під ніком Asylix теж отримав свій момент слави, який точно не скоро забуде.

Відразу після початку раунду геймер використав здатність свого агента Trailblazer до розвідки та зумів помітити усіх ворогів у одному місці, а вже потім блискавично швидко відреагував на цю інформацію, оглушивши всю п'ятірку за раз іншою здатністю.

Далі залишалася справа техніки й усе пішло як по маслу, адже Asylix один за одним знищив кожного з опонентів бездоганними пострілами у голову зі свого пістолета. Раунд тривав лише 7 секунд і реакція стрімера та його тіммейтів була не менш феєричною, аніж сам ігровий епізод.

Хайлайт помітив та запостив у своєму твітері популярний стрімер та кіберспортсмен Джейк Лакі, запитавши у своїх послідовників чи це часом не "найшвидший класичний ейс за історію Valorant"? Хоча у нас немає достеменної відповіді на це питання, але відео все ще виглядає напрочуд захопливо.