Хоча у світі геймдеву існує чимало різноманітних ігрових рушіїв все ж саме Unreal Engine 5 найчастіше називають майбутнім індустрії.

Епічно З'явився перший тизер-трейлер відеогри Dune Awakening за мотивами фільму "Дюна"

Не дарма його й обрали українські розробники із GSC Game World для довгоочікуваного продовження своєї франшизи S.T.A.L.K.E.R.. Поки свіжої інформації чи відео з ігровим процесом із нових пригод "сталкера" немає з усім зрозумілих причин, ми можемо лише припускати якою ж буде оновлена "зона".

Свіже відео з ютуб каналу Cycu1 стане нам у цьому при нагоді. В ньому ви можете побачити густий ліс, створений за допомогою Unreal Engine 5.

Мірою того як гравець пересувається локацією це коротке демо демонструє величезну силу UE 5 із його реалістичними світловими ефектами, детальною флорою та шалено пропрацьованою фізикою, адже навіть гілки та маленькі рослини згинаються, коли персонаж рухається повз них.

Окремо хочеться зазначити, що частина відео у якій зображена засніжена версія місцини й узагалі може конкурувати з найкращими зображеннями зими у відеоіграх.

Ліс, зроблений на Unreal Engine 5


Хоча це відео досить вражає, але воно показує лише мізерні можливості нового рушія від Epic Games і можна лише уявити на що він здатний в руках умілих професіоналів.

Серед відомих проєктів, які використовуватимуть Unreal Engine 5 уже названі Redfall та Layers of Fears. Подейкують, що навіть CD Projekt Red замислилися над роботою саме з цим рушієм для наступної гри серії The Witcher.