Астрономічні цифри

Аналітичне агентство GSD показало, що через майже дев'ять років після релізу Fallout 4 вирвалася на перше місце щотижневого європейського чарту продажів. Основна частина продажів (69%) припала на PC, а решта розділилися між PlayStation і Xbox.

Дивіться також Одна з ігор у всесвіті Fallout збільшила свій дохід на 232% після виходу серіалу

Настільки різкий стрибок популярності Fallout 4 серед європейських покупців пояснюється двома факторами: успіхом нещодавнього серіалу, що вийшов, і щедрими знижками на ігри серії, якими супроводили прем'єру шоу на стримінговому сервісі Amazon.

  • Так, наприклад, Fallout 76 завдяки ажіотажу та акціям закінчила тиждень на восьмому місці європейського чарту (85% продажів припали на ПК), Fallout: New Vegas розташувалася на дев'ятому, а Fallout 3 замкнула десятку.
  • Збірка Fallout Classic Collection дотягнулася до 43-го місця, Fallout 2 – до 57-го, а оригінальна Fallout – до 70-го. Редакція GamesIndustry передрікає, що завдяки популярності серіалу ігри затримаються в рейтингу ще на якийсь час.

Зараз Fallout 4 можна забрати в Steam за 87 гривень. А видання Game of the Year Edition коштуватиме вам 162 гривні. Знижка становить 75 відсотків.