Талановитий гравець Minecraft створив напрочуд затишну базу, яка складається з трьох чудових будиночків на верхівках дерев.

Важливо Відомі не лише в кіно: шість голлівудських акторів, які з'являлися у відеоіграх

Протягом багатьох років гравці Minecraft не втомлюються створювати у грі проєкти, від яких подекуди справді перехоплює подих.

У той час, як деякі геймери можуть понад 7 років будувати мегаполіси у творчому режимі гри, інші ж більше цінують індивідуальний підхід до побудови більш класичних баз.

Користувач Reddit відомий як Tatic_Jumping належить до когорти саме таких геймерів та нещодавно потішив спільноту шанувальників гри своєю неймовірною оселею, ідеальною для лісового біому.

База геймера / Фото з Reddit

Для такої соковитої та реалістичної картинки, гравець використав додаткові шейдери, однак сама конструкція будувалася без жодних хитрих методів – у звичайному режимі виживання.

Пост Tatic_Jumping здобув шалену популярність на Reddit, набравши понад 40 000 лайків всього лиш за кілька днів після публікації.

Колеги-фанати Minecraft були вражені виглядом споруд, а крім того усі зійшлися в думці, що створення такого проєкту в режимі виживання заслуговує окремого визнання.