Офіційний реліз FIFA 23 заплановано на 27 вересня, проте, традиційно для ігор серії, власники передзамовлень зможуть зіграти у неї на тиждень швидше, щоправда, лімітовану кількість часу. Аж ось виявилося, що через нез'ясовану помилку деякі користувачі Xbox можуть завантажити повну версію гри прямо зараз, повідомляє 24 канал.

Ще один Провал від EA: Madden NFL 23 ризикує стати найгіршим релізом року – що не так з грою

Новини про цей злив найперше почали з'являтися на твітері FUT23News. Там повідомили, що розробники з EA "випадково зробили FIFA 23 доступною для деяких гравців". На підтвердження допис містив скриншот екрана Xbox Series X/S на якому на консоль саме встановлювалася повна версія FIFA 23.

У результаті ті, хто зараз має доступ до гри, почали зливати в мережу різноманітну інформацію: від рейтингів гравців та ще навіть не представлених нових форм колективів до повного саундтреку гри.

Ось, наприклад, рейтинги гравців Ліверпуля:

Зображення з твітеру

А ось гравці з найбільшими рейтингами у грі:

Зображення з твітеру

Найбільше суперечок цей "злив" викликав через рейтинг португальця Кріштіано Роналду, чий показник швидкості, який, як вважають багато геймерів є найважливішим у грі, знизили з 87 до 81 пункту. Крім того, суттєво постраждав і показник дриблінгу, який впав з 88 до 85.

У комплексі це зумовило для Кріша найнижчий рейтинг картки з часів FIFA 11 і, ясна річ, що його шанувальники цим не вельми задоволені. Не можуть бути задоволеними й розробники, адже це точно не той запуск FIFA 23, про який мріяли в EA.