Fortnite може отримати новий ігровий режим, який має стільки амбіцій, що навряд хтось очікував подібного від Epic Games.

Важливо PIN-UP Foundation запустив гуманітарний проєкт LINE-UP для швидкої допомоги українцям

Попри те, що мало хто наразі про це пам'ятає, режим королівської битви з'явився у Fortnite лише після Save the World та став значно успішнішим і популярнішим, ніж попередник.

З часом фанатська база гри лише зростала, що дозволило Epic Games імплементувати інші цікаві варіанти, такі як Creative та Zero Build.

І ось, схоже на те, що цьогоріч у Fortnite може з'явитися новий амбітний ігровий режим.

Згідно з інформацією, отриманою дата-майнерами, існують файли Fortnite, які вказують на те, що режим перегонів під кодовою назвою "DelMar" зараз перебуває в активній розробці та має бути випущений протягом кількох наступних місяців.

Окрім того, схоже, що він буде досить масштабним. Витоки свідчать про те, що в його рамках у гравців буде цілий гараж для персоналізації своїх транспортних засобів, до якого можна буде потрапити з головного ігрового лобі.

До того ж "DelMar" матиме кілька варіацій, серед яких – "Смертельні перегони".

Як і звичайний ігровий режим, він матиме різні розділи та рейтинги. Взагалі схоже на те, що Epic Games хочуть вивести цю складову гри на один рівень з королівською битвою та створити в ній власну змагальну сцену.

Наразі стовідсоткової інформації про плани розробників немає, однак чимало шанувальників Fortnite неабияк заінтриговані новиною та вже очікують на офіційний анонс.