Хоча він не зміг надати жодних точних подробиць, його слова, схоже, вказують на те, що World of Warcraft отримає довгоочікуване продовження капітального перегляду зон старого світу в стилі Катаклізму.

Читайте також Мобільний гемблінг: як смартфони змінили світ грального бізнесу

Оновлення світу World of Warcraft

Поява патча 10.2 Guardians of Dream вказує на те, що World of Warcraft: Dragonflight, ймовірно, досягла середини свого життя, а отже незабаром буде оголошено ще одне розширення.

Ба більше, наступного року WoW виповнюється 20 років, тому гравці покладають великі надії на наступне розширення. Багато хто сподівається, що 11.0 стане другим масштабним оновленням світу, подібним до розширення Катаклізм у 2010 році.

Ігровий директор World of Warcraft Іон Хазікостас підтвердив, що в майбутньому це може статися. Втім, він застеріг, що команда розробників повинна бути обережною з такими оновленнями.

Розширення Катаклізм видалило деякі частини попередньої версії гри. Тож ігровий директор обіцяє вжиття заходів із застосуванням сучасних технологій, щоб гарантувати, що старі версії Азероту залишаться доступними.