Джерело: твіттер SaltyFreeman

Роб Крам думав, що його запис у твіттері змусить посміхнутися кількох користувачів. Але реакція вийшла дуже масштабною: майже 3 мільйони переглядів, понад 150 тисяч лайків та 21 тисяча твітів.

Цікаво Жарт, який завершив кар'єру: компанія EA Sports знову опинилася у центрі гучного скандалу

Головним героєм цього відео став його батько, який у свої 65 продовжує залишатися завзятим геймером. Роб написав, що його тато полюбляє грати в Overwatch за музичного медика Люсіо. Користувачам сподобалися його рухи під час гри, а не сам факт гри у такому віці. Дідусь повністю поринає у відеогру й забуває, що для керування персонажем не треба рухатися й самому. Роб Крам написав у твіттері наступне:

Так мій тато грає в Overwatch. Він смикається, ухиляється й визирає з-за кутів. Часто підіймає мишку. Він задихався… але говорить, що це топ 4.

Також Роб додав, що це вже четверте крісло його батька, килим під столом вже давно не у найкращому стані, а також він постійно змінює гральні мишки.

Дивіться відео з дідусем-геймером

Користувачам у мережі дуже сподобався цей дідусь, а чимала кількість людей написала, що вони так само рухаються під час гри. Деякі відзначили, що їх батьки також дуже полюбляють грати у відеоігри. На цей твіт навіть відреагував Джонні Круз, який озвучував персонажа Люсіо у відеогрі Overwatch. Батько Роба своїм прикладом показує, що у відеоігри можна грати у будь-якому віці й не варто зважати на різноманітні стереотипи.

Overwatch

Багатокористувацька науково-фантастична відеогра у жанрі шутера від першого обличчя. Гра була розроблена компанією Blizzard Entertainment, а її реліз відбувся у 2016 році. У відеогрі змагаються дві команди по шість гравців у кожній. Геймери контролюють лише одного героя зі спеціальним набором вмінь. У Overwatch є декілька режимів гри з унікальними завданнями.