Королівство складається з численних будівель, маленької затишної ферми, міста-гавані, кількох сіл, замків і таверн. Кожна локація з'єднана дорогами й мостами.

Варте уваги П'ять відеоігор, які подарували назву цілим жанрам

Середньовічне королівство в Minecraft

Група геймерів зібралися, щоб створити в Minecraft неймовірне середньовічне королівство. Величезне та різноманітне королівство наповнене архітектурними чудесами, як от химерні маленькі ферми, високі вітряні млини, чарівні села, величні замки, гігантські мости та гамірне місто-гавань з величезним кораблем і кількома меншими човнами, що пливуть на кришталево чистій воді.

Кожен із цих елементів був ретельно побудований, щоб точно відобразити чарівність середньовічного життя. Усі споруди королівства доповнюються динамічним і різноманітним рельєфом, що значно покращує загальне занурення в королівство.

Пишні пагорби, засніжені гори та таємничі ліси – усе це додає відчуття спокою неймовірному пейзажу. Та найбільшим дивом у цьому світі, без сумніву, є величезний замок, що височіє на пагорбі.

Публікація з величезним ентузіазмом зустріла спільнота Minecraft. Багато хто хвалив рівень таланту та відданості, необхідні для створення такого складного витвору майстерності.

Геймери розповіли, що їм знадобилося близько 2 років роботи, щоб досягти кінцевого результату. Вони також уточнили, що використовували програмне забезпечення під назвою World Machine для проєктування місцевості.