Геймери надзвичайно цінують ігри, які дозволяють їм так чи інакше проявити свої творчі здібності, як-от Minecraft, Animal Crossing чи The Sims.

Важливо PIN-UP Foundation допоміг київській лікарні "Феофанія" медикаментами

Повний функціонал The Sims 4 вдалося пустити в дію шанувальниці мультфільму "Губка Боб Квадратні Штани", адже вона у блискучому стилі відтворила деякі найбільш впізнавані будиночки з відомого мультсеріалу в грі.

До того ж, за словами геймерки, проєкт було завершено без використання будь-яких модифікацій для Sims 4, що робить його ще більш неймовірним.

Авторкою творіння є користувачка Reddit під ніком SarahSweetsSims, яка й поділилася кількома зображеннями з фанатською спільнотою гри на платформі.

Будинки героїв мультфільму в грі / Фото з Reddit

Серед будівель можна впізнати оселі Губки Боба, Cквідварда, Патріка та Сенді Чікс. Однак у майбутньому ентузіастка планує збудувати й інші знакові локації на кшталт бургерної Красті Крабс чи ресторану Чам Бакет.

Шанувальники обох проєктів гідно оцінили роботу SarahSweetsSims, а вона своєю чергою пообіцяла викласти свої творіння у відкритий доступ в галереї The Sims 4 під своїм ID Sarahsweets.