У продовженні серії God of War змінили мармурові міста гори Олімп із попередньої трилогії на крижані пейзажі стародавньої скандинавської міфології. Оскільки Кратос вирішив відмовитися від свого старого шляху гніву та помсти на користь спокійного життя зі своїм сином Атреєм.
Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі
God of War: Ragnarök
Вже в God of War (2018) гравці могли досліджувати нові середовища, коли Кратос та Атрей вирушили в подорож, щоб виконати передсмертне бажання покійної дружини Кратоса – розвіяти її прах на найвищій вершині Йотунхейма.
Під час цієї подорожі батько та син подорожували шістьма скандинавськими королівствами Асгарда – від засніжених лісів Мідгарда та крижаних полів Альфхейма до темного підземного світу Гельхейма та токсичного туману Ніфльхейма.
Незважаючи на те, що це дало багатий погляд на світ скандинавської міфології та дозволило Кратосу й Атрею зустрітися з багатьма цікавими та незабутніми персонажами, деякі частини Дев'яти Королівств були залишені на волю уяви гравців через те, що тиран Одін перекрив доступ до певних областей і через терміновість головного завдання.
God of War: Ragnarök не буде настільки обмеженим, оскільки нещодавно випущений трейлер ігрового процесу показав, що в останній пригоді Кратоса будуть досліджені всі дев'ять царств.
Геймплей God of War: Ragnarök – дивіться відео
Декілька прикладів нових територій, які гравці побачать у God of War: Ragnarök – це Ванахейм, Свартальфхейм та Асгард, а нещодавно опубліковані кадри ігрового процесу Ragnarök показують, як Кратос і Атрей блукають по Свартальфгейму – країні гномів.
Це царство втілює винахідливість раси гномів із вражаючими технічними дивами, такими як шахти, штучні водяні канали та великі міста, які містять складні екологічні головоломки, якими гравці повинні орієнтуватися.