Здається, у багатьох із величезної бази гравців The Elder Scrolls 5: Skyrim від Bethesda є відчуття любові або ненависті до NPC, яких можна знайти в грі. Дехто любить неігрових персонажів настільки, що одружються з ними в грі, іншим, здається, подобається знаходити веселі способи, щоб їх вбити.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

Курйозне вбивство Назіма

Враховуючи розміри карти Тамріеля, гравці часто зустрічають різних персонажів у містах, якими вони подорожують у Skyrim.

Будучи одним із перших NPC, з якими гравці зіткнуться у Вайтрані, Назім є доволі популярним у спільноті Skyrim, особливо з огляду на те, наскільки грубо він поводиться щодо персонажа гравця щоразу, коли вони зустрічаються.

З такою особистістю не дивно, що гравці Skyrim ненавидять Назіма настільки, що продовжують шукати цікаві способи покінчити з персонажем.

На новому відео помітно, як гравець робить трюк, використовуючи свій лук. Він спрямовані в небо, коли Назім проходить повз. Через кілька секунд слідування за ним стріла потрапляє прямо на маківку NPC, від чого той зрештою помирає.

Курйозне вбивство Назіма в Skyrim: дивіться відео

До слова, гравців розлючила можливість випадково померти під час внутрішньоігрового відео в ремейку The Last of Us. Найдужче – тих, хто для гри обрав режим перманентної смерті.

The Elder Scrolls 5: Skyrim

  • Це популярна відеогра від компанії Bethesda Game Studios, датою виходу якої був ще 2011 рік. Втім, вона досі залишається надзвичайно популярною.
  • Гравець може зануритись у світ Скайриму, подорожуючи пішки, верхи або використовуючи швидке переміщення між уже відкритими локаціями. Квести головний герой або героїня гри отримує від некерованих гравцем персонажів.
  • Основним елементом гри є розвиток героя. На початку гравець обирає для свого героя одну з людських, ельфійських або зооморфічних рас, у кожної з яких є свої природні задатки.