DOOM вже запускали, здається, на всьому чому тільки можна – від лампочки з IKEA до трактора John Deer та навіть відтворювали його у Minecraft. Проте ще ніколи не було можливості буквально грати у цю гру в грі від Mojang, не було дотепер, повідомляє 24 канал.

Цікаво PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

У черговий раз доводячи, що в Minecraft можливо практично все, користувач YouTube Carson S. поділився відео, у якому показав, як оригінальний DOOM працює в пісочниці від Mojang.

DOOM у "ванільному" Minecraft

Найцікавіше в тому, що зробив Carson S., це те, що йому вдалося змусити DOOM працювати у "ванільній" версії Minecraft, що означає, що в проєкті взагалі не було використано жодних модифікацій.

За словами геймера, він зміг застосувати консоль Minecraft, щоб запрограмувати власний компілятор, який складається з 2,3 мільйона рядків та запускає культовий шутер у грі.

Одначе варто зазначити, що хоча це справді повністю функціональна гра, яка працює в Minecraft, вона відтворюється на 1/500 швидкості. Тобто, відео де вона працює, було прискорено, щоб показати звичайну швидкість геймплею.

У будь-якому випадку, це все ще надзвичайне досягнення, особливо враховуючи, що для цього не було використано жодних модів.