Своїм яскравим творінням користувач TheSimScrolls поділився на сервісі Reddit. Раніше він вже створював у грі неймовірну версію Рівенделу – міста ельфів з "Володаря перснів".

Цікаво Стрімер Minecraft витратив 526 днів на встановлення рекорду: яке досягнення йому підкорилося

Казковий Гоґвартс у Sims 4

Відтворення місцевості з поп-культури в The Sims 4 – це неймовірно популярне заняття гравців, коли вони створюють усе: від декорацій до фільмів і мультфільмів до місць зі своїх улюблених реаліті-шоу.

Будівництво ж завжди грало вагому роль у серії The Sims, починаючи з її першої частини, а з часом інструменти для гравців лише збільшувалися.

TheSimScrolls майстерно відтворив високі шпилі та скелястий фундамент старого замку. Йому вдалося відобразити стародавній дух замку та дивовижні розміри, незважаючи на обмеження щодо розмірів ділянок у Sims 4.

Гравець відтворив Гоґвартс у грі Sims 4: дивіться відео

Внутрішня частина будівлі Гоґвартса наразі не обмебльована. Тож TheSimScrolls має план на майбутнє заповнити її точно як у серії фільмів про Гаррі Поттера.

Творець пообіцяв, що не поділиться своєю версією Гоґвартсу, доки повністю не облаштує ділянку. Тож гравці, безумовно, вже з нетерпінням чекають можливості розіграти власнів фантастичні історії у збірці, коли він це зробить.

Особливості творіння без користувацького контенту

  • Величезні фантастичні збірки в Sims 4 не є чимось новим для творчої спільноти гри. Та той факт, що цей гравець не використовував абсолютно ніякого спеціального вмісту протягом усього процесу розробки, справді неймовірний.
  • Збірка без спеціального вмісту є великою перевагою для гравців, які бажають самостійно завантажити та грати з цим набором Гоґвартсу, оскільки вони зможуть просто завантажити замок прямо з галереї Sims 4 і почати використовувати його, не шукаючи додаткових предметів в Інтернеті.