Де знайти такий костюм

Одне з головних міст у грі Starfield – Неон. Це вологий і дощовий центр розваг, розташований на океанській планеті Волій Альфа в системі Волій. Тут розташована велика кількість найрізноманітніших корпорацій, але головною з них є Xenofresh Fisheries. Ця компанія виробляє найпопулярніший у місті наркотик, Aurora, який легально можна придбати лише в магазині Neon Astral Lounge.

Дивіться також Фанат Starfield збудував дивовижний корабель у формі покемона Чарізарда – неймовірні фото

Один із побічних квестів під назвою "Рибний бізнес" пропонує гравцеві влаштуватися на роботу на фабрику Xenofresh, розташовану під головною платформою Неона. Саме тут квест дає гравцям офіційний костюм Xenofresh Fisheries, а менеджерка фабрики інструктує їх про те, як виробляти омріяну Аврору.

Нещодавно один з гравців, який дійшов до цього квесту, опублікував цікавий скриншот на Reddit. У підфорумі про Starfield NeedleworkerOk9031 написав, що знайшов на одній зі штанин захисного костюма низку написів без жодного сенсу. Сам текст неймовірно дрібний, зображення нечітке й складне для читання.

Текст на костюмі
Текст на костюмі / Фото NeedleworkerOk9031/Reddit

Зрозуміло, що це не більше, ніж текст для заповнення порожнього простру, а розробник, який створював дизайн цього костюма, не сподівався, що хтось захоче розглядати його аж настільки прискіпливо. Однак цей момент показує, наскільки деяким гравцям важливе ігрове наповнення.

Після публікації допису на Reddit, у коментарях з'явилося багато незадоволених відгуків. Гравці обурилися, звинувативши художників у лінощах. Інші навіть жартували, що розробники скопіювали і вставили текст діалогу з основної квестової лінії гри, натякаючи, що той настільки недолугий, що схожий на ось таку нісенітницю.

Трохи про Starfield

  • Зараз гравці очікують на нове доповнення Shattered Space DLC. Воно, як припускають, додасть до гри безліч нового одягу та космічних скафандрів, які, можливо, міститимуть ще більше прихованих повідомлень, таких як це. Можливо, після цього дизайнери приділять більше часу розробці й таких моментів більше не буде.
  • Нещодавно гра також зіткнулася з безліччю чуток про те, що її випустять на PlayStation 5, однак згодом інсайдери їх спростували.
  • Згідно з останньою статистикою, Starfield втратила понад 97% гравців у Steam менш ніж за шість місяців. У момент виходу грі вдалося набрати пікову аудиторію в розмірі 330 тисяч осіб, які грали одночасно, але вже через деякий час кількість почала стрімко падати. За інформацією сервісу SteamDB, кількість геймерів знизилася до позначки в 9 тисяч.