Стрімер відправив неправдиву скаргу на гравця LoL

Фелікс Ленгьєл – один з найбільших стрімерів сучасності, відомий під нікнеймом xQc, пише Games 24. Під час трансляції у травні 2024 року він запустив League of Legends і відразу ж отримав сповіщення про те, що повідомлення, яке він подав на іншого гравця за зловживання текстовим чатом, призвело до покарання порушника.

Дивіться також Редактор модів для The Witcher 3 щойно вийшов, але фанат уже створив дещо дуже цікаве

xQc на кілька секунд втратив дар мови, а потім заявив, що його повідомлення було "неправдивим" і зробленим лише тому, що він розчарований грою.

Момент зізнання xQc: дивіться відео

Єдина людина, на яку я поскаржився, – я поскаржився на неї неправдиво. Він не сказав нічого поганого [у чаті],
– заявив Фелікс Ленгьєл.

Блогер відразу ж зіткнувся з критикою з боку спільноти. Його почали звинувачувати в тому, що він доніс на свого товариша, але, на жаль, для того гравця це вже мало що значить.

Подібна ситуація вже була

Найцікавіше, що це не перший випадок, коли xQc зловживає функцією повідомлень, оскільки в 2017 році його забанили в Overwatch за подібну ситуацію.

Тоді під час трансляції він отримав повідомлення від Blizzard про те, що його акаунт буде заблоковано на 72 години за "зловживання системою повідомлень" з метою перешкодити невинним гравцям Overwatch грати в гру. xQc заповнював свої звіти підписами на кшталт "ur such a piece of sh*t" (ти такий шматок лайна), через що Blizzard видала коротке триденне блокування.

Імовірно, цього разу він обійдеться без бану, оскільки повідомив лише про одного гравця.