Попри те, що четверта частина серії GTA вийшла майже 15 років тому, гра залишається актуальною завдяки завзятим фанатам. Насправді, за деякими параметрами, Grand Theft Auto IV є найкращим у серії Grand Theft Auto.

Читайте також PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Основною причиною, чому цю гру можна вважати найкращою в серії, є її написання. І сюжет GTA 4, і головний герой добре продумані й надають грі більш серйозного відтінку. Тепер ще одна добре продумана деталь знову захопила увагу шанувальників.

У мережі опублікували відеоролик, який показує, наскільки уважними розробники були до графіки та дрібних деталей Grand Theft Auto 4, створюючи гру.

У ролику видно, як гравець намагається посадити гелікоптер над неглибокою водоймою. Коли вертоліт наближається до поверхні озера, порив вітру гвинтів відштовхує воду, щоб вертоліт міг приземлитися на висохле дно озера.

GTA 6 – як продовження GTA 4?

  • У середовищі фанатів GTA вважають, що Rockstar було б добре розробити та запустити повний ремастер четвертої частини серії Grand Theft Auto.
  • Ремастер гри задовольнить старших шанувальників, а також представить новим фанатам захоплюючу історію головного героя Ніко Белліка. Незважаючи на це, останні витоки свідчать про те, що ремастер GTA 4 скасовано.
  • Натомість ЗМІ й фанати помітили натяки на те, що Rockstar може невдовзі представити GTA 6. Вони вказують на те, що гра буде найбільш тісно пов'язана з GTA 3, GTA 4 і Vice City.