Hogwarts Legacy намагається передати магію з серії Гаррі Поттера, використовуючи епічні локації та яскраві заклинання, щоб увічнити унікальні якості, присутні в чарівному світі. Втім, схоже, поки що не все ідеально.

Також цікаво Напередодні виходу Hogwarts Legacy спалахнув скандал серед фанатів Гаррі Поттера

Помилка в трейлері Hogwarts Legacy

Дійсно, багато гравців у захваті від майбутньої гри про Гаррі Поттера. Hogwarts Legacy отримав нагороду Gamescom за найкращий трейлер, а фанати чекали гру роками.

Однак не все поки що ідеально, як показала яскрава помилка, знайдена шанувальником у трейлері, представленому на конференції State of Play.

Користувач опублікував фотографію, на якій видно, що в трейлера є очевидна проблема. Зокрема, один із корпусів не повністю відремонтували. Здається, у будівлі відсутні стіни, двері та навіть деякі камені.

У трейлері Hogwarts Legacy помітили помилку / Фото Greedy Stonks

Насправді багато шанувальників Hogwarts Legacy вже помітили збої. Люди швидко прокоментували публікацію, зазначивши, що трейлер було взято з версії гри, яка застаріла на понад шість місяців.

Гравці впевнені, що офіційний випуск Hogwarts Legacy включатиме покращені квести та ігровий процес, і що проблеми з трейлера State of Play розробники вирішать.

Поки що важко сказати напевно, як сприймуть Hogwarts Legacy, але у шанувальників всесвіту Гаррі Поттера точно є привід сподіватися.

Поки гравці готуються взяти на себе роль головного героя Hogwarts Legacy, варто розглянути більше позитивних аспектів майбутньої гри, ніж негативних. Вперше геймери зможуть увійти у чаклунське середовище відкритого світу та прокласти власний шлях через розповідь.

Завдяки абсолютно новому складу персонажів, культовим заклинанням і чудово відтвореним локаціям із книг шанувальники сподіваються, що зможуть зануритися в пригоди Гаррі Поттера, як ніколи раніше.