Дискусії розпочалися в соціальних мережах. Вони стали ще гучнішими після того, як стало відомо, що передзамовлення очікуваної гри були продані за лічені хвилини.

Цікаво Геймер зміг відтворити Гоґвартс у грі Sims 4: відео

Скандал довкола Hogwarts Legacy

Причиною того, що частина фанатів закликають бойкотувати гру, став давніший скандал з авторкою книг про хлопчика, що вижив, Джоан Роулінг. Її звинувачують у трансфобних коментарях.

Протягом останніх кількох років Джоан Роулінг відверто висловлювалася проти транс-спільноти. Як наслідок, бренд Гаррі Поттера, а також його шанувальники намагалися максимально дистанціюватися від авторки.

Тепер, за кілька місяців до виходу гри Hogwarts Legacy, фанати дискутують про те, чи варто її підтримувати. Хоча саме завдяки суперечкам ця гра стала трендом у соцмережах, дискусії з часом лише наростають.

Позиції фанатів Гаррі Поттера

З одного боку, шанувальники Гаррі Поттера виступають проти трансфобних коментарів Роулінг, заявляючи, що це лише одна з "багатьох причин", чому вони не будуть купувати гру.

Зверніть увагу Розпродаж в Epic Games Store та знижки у Steam й PS Store: кращі пропозиції прямо зараз

Користувачі соціальних мереж переконують, що прибуток, який Роулінг отримає від гри, буде використано для "подальшого просування її фанатичного порядку денного".

Прихильники іншої позиції намагаються повернути дискусію в русло "відокремлення мистецтва від художника", пропонуючи таким чином спосіб продемонструвати підтримку гри, не підтримуючи прямо Роулінг та її заяви.

Ті шанувальники Гаррі Поттера, які з нетерпінням чекають цього релізу, висловлюють свої побоювання, що їх назвуть "куском лайна" за бажання купити гру.

Hogwarts Legacy

  • Це ігровий бойовик від третьої особи. Гравець контролює студента Гоґвартсу й може вільно досліджувати навколишній відкритий світ, включно з такими локаціями, як Заборонений ліс і селище Гоґсмід.
  • Гравець опановує різні заклинання та бойові здібності, а також варити зілля і приборкує чарівних звірів. Голос, зовнішність і стать свого персонажа можна налаштувати на початку.