Хоча основні книги про Гаррі Поттера обмежені кількома роками, загальна історія виходить далеко за ці межі й розтягується на десятиліття, демонструючи неймовірні масштаби чарівного світу та цікавих персонажів, які його населяють.

Читайте також PIN-UP Ukraine сплатила понад 1 мільярд гривень до держбюджету за пів року

Ідея приквелу Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy від початку мала великий успіх серед шанувальників історії про Гаррі Поттера. Вона розповідає про події у школі Гоґвортс ще задовго до народження "хлопчика, який вижив".

У ній є багато цікавих персонажів, що додають грі особливого шарму. Серед них – Фінеас Нігеллус Блек, Матильда Візлі, Себастьян Селлоу та Поппі Світінг.

Втім, є особистість, яку, мабуть, недостатньо використовують у цій розповіді – легендарний чаклун Мерлін. Ми знаємо його як середньовічного легендарного мага, що знайшов собі місце при дворі короля Артура.

Він є культовим персонажем у художній літературі, а використання його для дослідження чарівного світу може виправдати гру, яка стирає межу між світом Гаррі Поттера та британською легендою.

Кажуть, що Мерлін належить до Слизерину і особливо любить загадки, що видно з його випробувань у Hogwarts Legacy. Хоча в історії про Гаррі Поттера Мерліну не надають великої частки контексту, його особистість завжди варта уваги.

Що таке приквел

У художній літературі приквел – це передісторія, яка передує основній сюжетній лінії. Тобто, у цьому випадку приквел міг би розповісти, наприклад, про те, як Мерлін опинився в Гоґвортсі ще до подій Hogwarts Legacy.