У довгому переліку вражаючих функцій Hogwarts Legacy є чимало деталей, які захопили серця багатьох гравців, що зараз проходять цю історію. Та трапляються й казуси – так, нещодавно в грі виявили історичну неточність пов'язану з Україною.

Також цікаво Не лише "Останні з нас": які серіали завдячують своїм існуванням популярним відеоіграм

Неймовірна зміна пір року в Hogwarts Legacy

Не буде перебільшенням стверджувати, що Avalanche Software створила один із найкращих інтерфейсів відкритого світу за останній час.

Від спроб розкрити таємниці Гоґвортсу й побудови кімнати на вимогу до дослідження шотландської сільської місцевості за допомогою мітли чи гіпогрифа – усі ці аспекти Hogwarts Legacy поєднані в ідеальній гармонії.

Один із дуже важливих способів досягти успіху – зміна сезонів протягом історії. Хоча ігрові зони самі по собі великі та щедрі, околиці Гоґвортсу та Гоґсміда влітку, восени, взимку чи навесні змінюють спосіб, у який гравці відчувають ці території.

Різдвяні ялинки в Hogwarts Legacy: дивіться відео

Хоча легко припустити, що зміни відбуваються одним натисканням перемикача, і що ігрова область має чотири варіації, між якими Hogwarts Legacy перемикається, спостережливий геймер помітив, що сезонні зміни відбуваються дуже поступово.

З настанням осені дерева стають все більш жовтими, прикраси на Хеллоуїн стають все більш поширеними, а взимку в Гоґвортсі та околицях, вкритих снігом, починають з’являтися набори різдвяних прикрас.