Hogwarts Legacy має намір стати найкращою грою по всесвіту Гаррі Поттера, дозволяючи шанувальникам магії втілити всі свої фантазії в школі чаклунства Гоґвартс.

Важливо PIN-UP Ukraine сплатила 23,4 мільйона гривень за ліцензію у 2022 році

Майбутній проєкт дозволить гравцям відчути світ магії як ніколи раніше, адже у грі можна буде робити практично все те, що й улюблені герої із книжок Роулінг. Геймери зможуть відвідувати заняття, вивчати заклинання та навіть варити зілля. Попри це, одного важливого аспекту життя кожного учня магічної школи в грі все ж бракуватиме.

Хоча деякий час це було об'єктом суперечок, все ж розробники підтвердили, що у Hogwarts Legacy не буде квідичу.

Для маґлів пояснюємо, квідич – це найпопулярніший вид спорту зі світу чарівників, у який грають верхи на мітлах. Саме квідич відіграє ключову роль у книгах, фільмах та навіть деяких відеоіграх про Гаррі Поттера, тому те, що його не буде у Hogwarts Legacy, стало справжнім розчаруванням для шанувальників.

FAQ від розробників: про квідич та мітли / зображення gamerant.com

З позитиву геймерам залишається лише те, що вони все одно зможуть літати на мітлах. Hogwarts Legacy дозволить гравцям не лише пересуватися величезною територією школи верхи на Німбусах, але й брати участь у захопливих перегонах.

Попри це, численна фанбаза гри уже заявляє, що мітлам краще виявитися дуже корисними, якщо вже їх не можна буде використовувати для гри у квідич.