Завдяки колекції відео, наданій розробником Avalanche Software, загальні кімнати Спадщини Гоґвартсу доступні для огляду в повній роздільній здатності Ultra HD.

Читайте також Понад 26 мільйонів гривень PIN-UP Ukraine направила на гуманітарні цілі

"Прогулянка" Гоґвартсом

На офіційній твітер-сторінці Hogwarts Legacy розробник опублікував чергову добірку відео, що демонструють візуальні ефекти майбутньої гри. Ця колекція відео на ютубі створена за тематикою загальних кімнат замку.

Кімната факультету Слизерин: дивіться відео

Кожне відео триває приблизно хвилину та демонструє деталі кожного факультету Гоґвартсу. Тут є велична загадковість Ґрифіндору та похмура екстравагантність Слизерина.

Втім, можливо, шанувальники більше прагнутимуть до кімнат Рейвенклова чи Хафелпафа, оскільки вони менш помітні у фільмах.

Кімната факультету Ґрифіндор: дивіться відео

Декор Рейвенклова з дерева та каменю зображує організовану розкіш, грандіозну у своїй середньовічній простоті. Ідеальне місце для старанної Ровени Рейвенклов, що дозволяє насолоджуватися блиском, не відволікаючи від інтелектуальних занять.

Кімната факультету Рейвенклов: дивіться відео

Тим часом Хафелпаф переповнений природою, оскільки різноманітні рослини природним чином ростуть у його кімнатах, приносячи скромний шарм, до якого тяжіла б спокійна Гелґа Хафелпаф.

Кімната факультету Хафелпаф: дивіться відео

Автентичний характер кімнат відпочинку Хогвартса є ще одним прикладом того, скільки зусиль Avalanche Software доклала до Hogwarts Legacy.

Для шанувальників поттеріани Hogwarts Legacy схожий на усе, що вони могли забажати у відеогрі про Гаррі Поттера – від захопливих боїв заклинань до польоту на мітлі та магічних досліджень. Втім, не все так гладко йде, тож довкола гри вже відбулися кілька скандалів.

Скандали довкола Hogwarts Legacy: