За майже три десятиліття існування Pokemon здобув шанувальників різного віку. Попри орієнтацію на молодшу аудиторію, не дивно, що є багато старших шанувальників Pokemon, які виросли на улюблених іграх і мультфільмах.

Читайте також 448,6 мільйона гривень податків сплатила PIN-UP Ukraine з початку року

Скубі-Ду став покемоном

У світі мультфільмів є кілька назв, які стали "вічними". Серед найвідоміших – Скубі-Ду. Один із найвідоміших творів Ханни-Барбери, Скубі-Ду витримав випробування часом завдяки простій задумці та милим героям.

Тепер талановитий художник вирішив перетворити Скубі-Ду на покемона. Результат вийшов ідеальним для любителів покемонів, заснованих на собаках.

Художник створив Бучі – покемона типу привида на основі Скубі. Відповідно до запису Pokedex, створеного художником, Бучі є дуже рідкісним і розумним покемоном, але він також неймовірно лякливий.

Покемон отримав здібності "Обжерливість" та "Аварійний вихід", а також приховану здатність жувати жуйку. Варто зазначити, що це здібності, які реально існують у світі покемонів, і в той же час роблять логічне посилання на особистість Скубі-Ду.