Кіберспорт – це відносно молоде явище, однак він уже встиг створити власний глосарій, який активно шириться мережею та повсякденним життям через його використання шанувальниками віртуальних розваг. Про 5, ймовірно, найпопулярніших кіберспортивних акронімів, вам розповість Games 24.

До теми Словник геймера: хто такий "нуб" та до чого тут війна у В'єтнамі

GLHF

Ці чотири літери є акронімом фрази "good luck, have fun", яка дослівно означає – "удачі, повеселіться".

Серед чемних геймерів, надіслати таке повідомлення у загальний чат, перед будь-якою змагальною грою, вважається правилом хорошого тону.

Обожнюєте кіберспорт та все, що з ним пов’язано? Тоді саме час підписатись на Favbet. На сайті зібрано усе важливе – прогнози на турніри улюблених команд та результати епічних поєдинків – топові кіберспортивні події чекають на вас!

BM

У разі ж якщо виваженим та ввічливим спілкуванням у чаті й не пахне, то це можна розцінити як BM або ж "bad maners".

Як неважко здогадатися, це скорочення використовують для позначення "поганих манер" у грі.

До прикладу, якщо ваш суперник у якомусь шутері, окрім того, що вас переміг ще й обстрілює бездиханне тіло вашого персонажа або робить з ним інші принизливі маніпуляції – це BM.

GGWP

Повертаючись до теми ввічливості, потрібно згадати й про повагу в кінці матчу.

Незалежно від результату, гарним рішенням буде написати суперникам GGWP, що означає "гарна гра, добре зіграно" (good game, well played).

KD

Одна з найголовніших абревіатур, яка показує майстерність гравця – це "kill to death ratio" (співвідношення вбивств до смертей), або ж KD.

Наприклад, гравець із 7 вбивствами та 0 смертями зрештою матиме вищий рейтинг та вважатиметься більш майстерним, ніж геймер, який має на рахунку 10 вбивств, але при цьому й сам загинув 6 разів.

AFK

Якщо ж під час напруженого матчу, вам потрібно відійти, то слід попередити тіммейтів.

Найкращим та найкоротшим терміном для цього стане акронім фрази "away from keyboard" (далеко від клавіатури) – AFK, який можна просто відправити в командний чат, доповнивши часом, який вам потрібен на паузу.