Valheim вийшла 2 лютого в магазині Steam у статусі раннього доступу і попри цей "ярлик" набула величезної популярності серед гравців, затьмаривши багато популярних ігор.

Детальніше про гру Неймовірний успіх Valheim: майбутня класика чи тимчасовий спалах

Ось вже третій тиждень поспіль гра від Iron Gate знаходиться у топі продажів платформи Steam, а останні два з них й узагалі його очолює. У період з 8 по 14 лютого список "хітів продажу" цифрової платформи виглядав наступним чином:

  1. Valheim
  2. 鬼谷八荒
  3. Nioh 2 Complete Edition
  4. PUBG
  5. Rust
  6. Valve Index VR Kit
  7. HuniePop 2: Double Date
  8. Cyberpunk 2077
  9. Sea of Thieves
  10. Dyson Sphere Program

​Крім того, 10 лютого автори Valheim повідомили про перший мільйон проданих копій гри, а вже через 5 днів в офіційному Твіттері гри оголосили, що Valheim здолала ще одну визначну відмітку – її загальні продажі сягнули 2 мільйонів копій, всього лише за два тижні з моменту "релізу".

Вишенькою на торті стало те, що гравцям дійсно подобається гра. Вони не просто купують її та "ставлять на полицю", а дійсно проводять в ній досить багато часу, адже чарівний світ Valheim справді затягує. Це легко можна зрозуміти з даних платформи Steam Charts, де гра не лише увійшла в список 10 відеоігор платформи Steam з найбільшим піковим онлайном за весь час, обігнавши такі відомі тайтли як GTA V, Dota Underlords, The Elder Scrolls V: Skyrim, Apex Legends та Fall Guys, а й вийшла на 3 місце за піковою кількістю гравців протягом останніх 24 годин.

Відеоігри в Steam за піковим онлайном за весь час / зображення steamdb.info

Відеоігри в Steam за піковим онлайном протягом останньої доби / зображення steamdb.info

Якщо хочете докласти руку до успіхів розробників з Iron Gate та стати частиною фантастичних пригод у світі Valheim, то гру можна придбати у Steam за ціною у 279 гривень.