Результати перевірки Комісія повідомила у відповідь на запит. Інформацію про буцімто "російський слід" раніше оприлюднили окремі ЗМІ.

До слова PIN-UP Foundation доставив 97 тонн товарів першої необхідності у прифронтові міста за 7 місяців

Регулятор уточнив, що компанія пройшла перевірки правоохоронних органів. Вони не підтвердили контроль резидентами держави-агресора за діяльністю товариства, про які раніше згадували в ЗМІ.

відпоідь Комісії
Відповідь регуляторної Комісії / Фото "Українські новини"

відповідь регулятораВідповідь регуляторної Комісії / Фото "Українські новини"

У судовому реєстрі з'явилася інформація щодо позову від ТОВ "Укр гейм технолоджі" (бренд PIN-UP) до інформаційної агенції, що поширювала такі тези. Суд підтвердив, що ліцензія PIN-UP була видана без порушень законодавства, а інформацію щодо російських власників визнали недостовірною.

У цьому році ми піддалися інформаційній атаці з вкидами щодо власності компанії. Я точно знаю, що це була спланована дискредитація бренду та найбільшого платника податків у сфері гемблінгу в Україні. Перший суд зі ЗМІ ми виграли та рухаємось далі, відстоюючи свою репутацію,
– зазначив Ігор Зотько, власник ТОВ "Укр гейм технолоджі".

У компанії повідомили, що мають намір у судовому порядку притягнути до відповідальності за поширення неправдивої інформації про бренд.