Волонтери гуманітарного проєкту LINE-UP, який було запущено благодійним фондом PIN-UP Foundation, вже понад пів року регулярно виїздять у населені пункти України. У лютому волонтери здійснили 13 гуманітарних поїздок у 32 населені пункти Харківської, Донецької та Запорізької областей, пише Games 24.

Дивіться також PIN-UP Foundation евакуював із Харківщини три дитячі будинки

Загалом волонтерами PIN-UP Foundation у лютому було доставлено 15 468 кілограмів різних товарів — це продуктові, побутові медичні, дитячі набори, а також — книжки для дітей, підгузки, корм для тварин і паливні брикети. Таким чином допомогу від фонду в лютому отримали 978 сімей (2 600 людини).

Кожен виїзд наших волонтерів спрямований на допомогу українцям, які проживають на деокупованих чи прифронтових територіях країни. Сьогодні вони позбавлені можливості на нормальне життя, тому наша місія — принести надію та підтримку в кожен дім, який отримує нашу допомогу,
– прокоментувала Марина Ільїна, президентка благодійного фонду PIN-UP Foundation.

Всього за період роботи проєкту LINE-UP допомогу від фонду отримали понад 20 тисяч українців з деокупованих та прифронтових територій України.